Google Search

Windows 8 için Google Arama Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.2 MB
  • Version 1.2.1.12
  • Dil TR / EN
  • Firma Google Inc.
Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş olan Google Search uygulamasını kullanarak popüler internet arama motoru Google' de yazılı ya da sesli aramalar yapabilirsiniz.

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş olan Google Search uygulamasını kullanarak popüler internet arama motoru Google' de yazılı ya da sesli aramalar yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamaya aradığınız anahtar kelimeyi ister yazarak isterseniz sesli olarak komut verebilir ve arama sonuçlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Akıllı araç çubuğu özelliğine sahip olan Google Search siz daha arayacağınız anahtar kelimenin tamamını yazmadan aradığınız kelimeyi algılayabilmekle beraber kolay arama yapabilmeniz için tüm seçenekleri de beraberinde sunmaktadır.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ tıklayarak erişeceğiniz menüleri görebilir, bu menüler üzerinde bulunan arama listelerini görebilir, sesli arama işlemleriniz için ayarlamaları yapabilir ve arama ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulama ile daha doğru aramalar yapabilmenizi sağlayacak eğitici seçeneklerini okuyabilir, son yaptığınız aramaları uygulama ana ekranı üzerinde görebilir, sadece tek bir dokunuş ile Google' ın tüm uygulamalarına erişebilir, web geçmişini kayıt edebilir ve arama ayarlarını yapabilirsiniz.

Google Search indir